Funkční trénink- silový a kondiční trénink pro ženy v Praze

Je pár věcí, ve kterých jsem si jistá, že budou stále stejné za 10, 20 let.

Jeden z nich je ta, že silový a kondiční trénink je ta správná cesta – nejenom, že si to budu myslet, až mi bude 50, ale budu především cvičit.

Druhá věc, kterou jsem si jistá – není to cesta pro každého.

Pro koho je tedy Funkční trénink?

Ideální žačka…? Motivovaná žačka!

Spousta žen, než k nám vůbec přijdou, se bojí, že naše cvičení je jenom pro mladé, namakané ženy. A že drive, než k nám přijdou, se „musí dostat do kondice“.

Dovol, abych tě vyvedla z omylu. Z mojí zkušenosti – ideální žačka, tj. ta, která bude poslouchat, chodit pravidelně na tréninky a bude mít výsledky, je žena, která má motivaci.

Žena, která ví, co chce, a udělá všechno pro to, aby toho dosáhla. Nikdo ji k tomu nenutí, dělá to pro sebe, a navíc – dělá to s nadšením a ráda. A takové žačky v gymu právě chceme!

Je úplně jedno, v jaké jsi kondici, kolik ti je let a jestli máš třeba nadváhu.

Důležité je, že ses rozhodla s tím něco dělat!

Jako v životě, tak i v gymu!

Funkční trénink- silový a kondiční trénink pro ženy v Praze

Pokud jsi v životě trpělivě a vytrvale jdeš za svým (ať je to cokoli – práce, cestování, splnění snů, milovaná osoba…), budeš mít výsledky i v gymu.

Z vlastní zkušenosti  vím, že nejlepší výsledky mají ženy, které mají v životě jasno. Většinou už mají děti/partnera, se kterými jsou spokojené, práci, která je baví, jejich život je naplněný pracovně i osobně. Neřeší „ptákoviny“, nevadí jim pot a chytrá dřina, a že na výsledky musí počkat. Cvičení je baví, hodina jim uteče, ani neví jak.

Paradoxně jsou to většinou ty ženy, které mají nejméně času (!). Ty, které odhodlaně vstávají v 6 ráno, aby se dostaly do gymu ještě před prací, a ty, co nikdy nevynechají trénink.

Dle srovnání – pokud permanentně všude chodíš pozdě, asi nejde očekávat, že budeš chodit včas na trénink. Pokud se snažíš všechno „očůrat“, v gymu to nebude jiné atp. Jak v životě, tak i v gymu!

Pravidelné cvičení, práce dle jasného programu a jasný cíl ti ti však může se srovnáním vlastního života pomoci, na všech úrovních. Jak v gymu, tak v životě!

Kdo nechce, hledá výmluvy, kdo chce, hledá způsoby

Proto přestaň hledat výmluvy, že už jsi „stará“ , „moc tlustá“ (pardon, to jsou tvoje slova!) a že nejsi sportovně nadaná…

To, co tě nejvíce omezuje, není tvůj věk, ani tvoje váha, rodina, kolegové – svojí největší brzdou jsi jen a jen TY!

Přestaň fňukat a začni makat – v gymu i v životě!


Chceš začít cvičit? Na nic nečekej, zavolej na 608 826 788 (recepce – pondělí až čtvrtek, 16 h. až 20 h.) nebo využij kontaktní formulář níže a domluv se na první cvičení!

Cvičíme ve vlastních prostorách 5 minut od stanic metra Hradčanská/Dejvická – ulice Wuchterlova 1, Praha 6!

jméno (třeba zadat)

email (třeba zadat)

předmět zprávy

zpráva

 

email