Reference

Funkční trénink Praha- cvičení pro ženy v PrazeFunkční trénink mi změnil život. Vrátil mi zdraví – to je to nejdůležitější. Kondici, jakou mám dnes, jsem neměla ani ve třiceti. Líp zvládám stres a taky jsem zvolnila životní tempo. Těším se na každý den. Už nepřežívám, ale žiju a užívám si.

Poznávám své možnosti a stále mám před sebou nové výzvy a nové cíle. Můj kompas je moje zdraví a taky moje váha (šla dolů o 19 kg). Snažím se i doma zorganizovat si čas tak, abych si mohla podle možností a nálady zasportovat.

Na každý trénink se těším. Dnes zvládnu v pohodě 20 poctivých kliků. Začala jsem pressovací program a věřím, že za nějaký čas udělám svůj první shyb. Už nepochybuji, že to zvládnu. Nějakou dobu to sice ještě potrvá, ale to nevadí. Vím, že cesta, na kterou jsem se vydala, je dlouhá, ale nejsem na ní sama.

Vlaďka H. (čtěte více zde)


Funkční trénink pro ženy Praha - Zdenka D.Na funkční trénink chodím od března 2011. Ze začátku mě nejvíc chytla neformální uvolněná atmosféra a Justýnin přístup – každému náplň tréninku individuálně přizpůsobí podle jeho momentální kondice a pokročilosti.

Náplň tréninků se obměňuje a na každé hodině se někam posunete, přidáte pár kilo s kettlama, uděláte víc kliků (…), to strašně potěší.Právě ty pokroky jsou největší motivací k dalšímu cvičení!

Když jsem si vyzkoušela že to funguje, rozhodla jsem se celkově vylepšit životosprávu, abych výsledky na cvičení ještě podpořila (takové ty věci, o kterých všichni ví, že by je měli dělat, ale nikdo to moc nedodržuje – důsledně snídat, svačit, vůbec pravidelněji a lépe jíst, spát 8 hodin denně atd.). Ač to nebyl můj prvotní cíl, za ten půlrok jsem zhubla 10 kilo, lépe mi to tráví, lépe se mi spí, lépe se cítím…:-)

Takže ať máte velké hubnoucí plány, nebo jen chcete být vytrvalejší při dobíhání tramvaje, můžu vám Funkční trénink Praha jen a jen doporučit!

Zdenka D. (čtěte více zde)


Funkční trénink Praha - cvičení pro ženy v PrazeZačala jsem chodit na tréninky jednou až dvakrát týdně a čekala, co se bude dít. Články na stránkách funkčního tréninku slibovaly výsledky a již po pouhých dvou měsících se ukázalo, že nelhaly! Bolest zad, tak typická pro kancelářské krysy, je fuč a dokonce se mi zmenšil zadek.

Užívám si spousty drobných změn v běžném životě i pokroků v tréninku. Schody vyběhnu jak nic, nefňukám, že mám těžkou tašku (…)

Každý trénink mě nakopne koňskou dávkou pozitivní energie, a i kdybych se do gymu dostavila sebevyřízenější, budu odcházet s písničkou na rtech a lehká jako ptáček. Je nasnadě, že jsem se dostala do fáze, kdy mi makačka v tělocvičně chybí, a proto teď hledám v diáři okénko na trénink třikrát týdně!

Lucka P. (čtěte více zde)


Funkční trénink Praha - cvičení pro ženyPři pravidelném cvičení aspon dvakrát týdně uvidíte výsledky. Není v tom žádné kouzlo, jen poctivá práce. Zjistíte, že i za minimum času můžete z cvičení vytěžit maximum. Když budete chtít, dozvíte se i něco o výživě. Možná budete překvapené tím, co se dozvíte, jako jsem byla i já.

Jiná je i tělocvična. Vybavení je minimalistické, neokázalé, a prostředí ryze dámské.

Abych to shrnula, tohle cvičení znamená návrat k základům. Budete dělat cviky, které jsme se možná nikdy pořádně nenaučily, jako je dřep, klik, později shyb. Budete se učit základy, protože bez nich není na čem stavět. Budete se divit, protože i když nebudete chtít, zhubnete.

Přestanou vás bolet záda, kolena, budete pružnější, ohebnější a silnější. Budete se divit, že být silná absolutně neznamená vypadat jako babochlap s hromadou svalů. A když vydržíte, budete zírat, co všechno vaše tělo dokáže:)

Jana K. (čtěte více zde)


Funkční trénink Praha- cvičení pro ženy v PrazePo 3 měsících cvičení na Funkčním tréninku ramena jsou téměř bez problémů a o zádech nevím, že mě kdy bolela. Náhodu jsem v té samé době našla články o stravování a změnila úplně to, co jím. Ne že bych předtím jedla špatně, ale evidentně jsem šla proti svému metabolickému typu.

A najednou šla váha dolů – po třech měsících mám dole 10 kg bez hladu a centimetry na potřebných místech taky pěkně ubyly…

Minulý týden jsem omylem vytáhla v ranní rozespalosti ze skříně džíny, které jsem už více než rok nedostala dál než ke kolenům… Svůj omyl jsem zjistila až poté, co jsem je v pohodě oblékla a zapnula.

Péťa B.(čtěte více zde)


Funkční trénink - Asia1. Dívka zklamaná předchozími zkušenostmi (zde to není nevybělené prádlo, ale nechuť vůči fitness centrům)…

2. …se nečekaně dozví o řešení, které má být celkem jiné, funkčnější a zábavnější (tady vybočujeme z reklamního schématu, páč ji bylo předem jasné, že se s pod dohledem holky, co má doma mistra kung-fu, nudit nebude)….

3. …Sliby přesahují očekávání: do cvičení hraje Nina Simone a po tělocvičně se promenuje drze mazlavý kočičák, následuje…

4. pětivteřinová sekvence sestřihána z kliků na čím dál nižších stepech a klip vrcholí prvním shybem se závěrečným heslem: Funkční trénink – dáš to!

P.S.: Shyb je ještě písní budocnosti, bude se muset použít kaskadér.

P.P.S: Teď už vážně -cvičím od května 2011, po měsíci jsem na sobě začala pozorovat závislostní syndrom na pruzích TRX a skvělých dynamických cvicích s kettlebell.

 Asia D.


Funkční trénink PrahaS funkčním tréninkem jsem začla přesně před rokem a za tu dobu jsem nechtěně vyzkoušela jak pravidelné, nepravidelné jednotýdenní trénování, tak snad už i pravidelný dvoutýdenní trénink.

I když je sem tam ráno (opravdu minimálně), že se mi na ty kliky nechce, tak je mi líto každého tréninku na který nemůžu.

A abych to nějak zakončila, tak funkční bez kardia není funkční.

Iva K.


Funkční trénink Praha Je to přesně rok, co jsem si řekla (tak posté), že už vážně musím začít cvičit, jinak se mi za tím počítačem zbortí páteř, ochabnou mi svaly tak, že se nebudu moct ukazovat v plavkách, nikam nedojdu a tak celkově pomalu shniju. Kamarád mi poslal odkaz na funkční trénink, který vypadal dost lákavě – takové pohodové cvičení i pro největší trosky jako jsem já. Zařekla jsem se, že půjdu a že vydržím pravidelně chodit.

Po prvním tréninku jsem málem nevyšla na tramvajový ostrůvek a několik dní se skoro nehýbala. Uvědomila jsem si, že to se mnou asi nebude dobrý. A to mě namotivovalo! Od té doby chodím pravidelně (tedy snažím se…) a výsledky jsou vážně vidět. Záda bolí míň (sifu tvrdí, že jsem dřív byla jako paragraf, ale to samozřejmě není pravda – maximálně jsem chodila o trochu míň narovnaná), zvládnu nějaké ty kliky a brzo určitě i shyb, taky jsem se naučila líp skákat přes švihadlo a vůbec vydržím mnohem víc fyzické námahy. A hlavně se cítím skvěle (po tréninku takřka v euforii). Rozdíl je doopravdy poznat. Když cvičíte, cítíte se ve svém těle jinak, a to o dost líp.

K tomu si připočtěte skutečně individuální přístup (každý cvičí vlastní program), příjemné prostředí, tedy žádné nablýskané fitko s trenéry ze solárka, ale „oldschool“ tělocvičnu, kde se neline z repráků disko, lidi, se kterýma je radost zajít si po tréninku na jedno… = rozhodně nejlepší trénink v Praze!

Bětka M.


Funkční-trénink-Praha-cvičení-pro-ženyFunkční trénink navštěvuji od února 2011, za tu dobu jsem zhubla 10kg – protože  cvičím pravidelně (někdy se přemůžu i doma), a necpu se tolik. Protože když už nechám v tělocvičně tolik sil a potu, přijde mi škoda, si to jídlem, které mnohokrát k životu ani nepotřebuji, zkazit.

Psychika funguje v přímé úměře: Cvičím, tedy jsem – a jsem štíhlejší a ohebnější, tudíž jsem nejen pro sebe lepší. Je to první cvičení (a že jsem jich už vyzkoušela hodně), na které se těším a které mně baví.

Ale abyste si nemysleli, když někdy cítím i svaly o kterých jsem ani nevěděla, že je mám, moje myšlenky nejsou tak nadšením překypující…:-)

Renata G.

 


email

1 komentář

  1. Doooooobrrýýýý holky. Jen tak dál, jen tak dál. Paráda. :-)

    Odpovìdìt

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *