Milé ladies, vítejte v našem gymu!

Naleznete u nás vše potřebné – profi instruktorky, vstřícné recepční, čisté šatny a sprchy, tělocvičnu vybavenou prvotřídními kettlebell, hrazdami a velkou činkou, dobrou muziku, při které se dobře swinguje!

Jaké lze očekávat výsledky?

Zdraví, sílu, fyzičku, dobrou postavu a dobrou náladu – proto ostatně cvičíme. 

Funkční trénink není mučení, ale radost z pohybu, radost z výsledků, zábava. Naší hlavní filosofií je „tělo, které dobře funguje, dobře vypadá“.

Hloupá samoúčelná dřina není náš šálek čaje – preferujeme cvičit chytře, dle ověřené metody. Výsledky? Výsledky! 

Přečti si o výsledcích našich žaček zde!

Jak často bys měla chodit a jaké je školné?

„Minimální efektivní dávka“ je 2x týdně – tréninky trvají 60 minut a za tu hodinu toho stihneme více než než dost – strečink, cviky na mobilitu, cvičení s kettlebell a vlastní váhou, na závěr samozřejmě kardio!

Vážné zájemkyně, které náš Funkční trénink skutečně chytne, voli pak možnosti 3x týdně, která umožňuje pokročilé programování.

Pro podrobnější informace o frekvenci a cenách tréninků klikni zde!

Ženy pro ženy – poznej náš tým!

Žádné anonymní „fitko“, ale komunita moderních žen, které cvičí pro radost, zdraví, sílu, vitalitu, dobrou postavu… A především proto, že je to baví! 

Náš tým profi instruktorek a manažerek gymu postarají se nejen o to, abys měla co nejlepší výsledky, ale aby ses u nás v gymu cítila jako doma! 

Adresa, kontakty?

Náš „ladies only“ je velmi dobře dostupný ze všech koutů Prahy – sídlíme v ulici Wuchterlova 1, ani ne 5 minut chůze od stanice metra A Dejvická, v klidné a bezpečné oblasti.

Našim žákyním nabízíme možnost chodit jak ráno (od sedmi, osmi nebo od devíti), tak odpoledne (od čtyř, pěti, šesti a sedmi večer), pondělí až pátek. Více – zde.

Pro adresu, mapu, email  a telefon klikni zde!