VE FUNKČNÍM TRÉNINKU VĚŘÍME, ŽE KAŽDÁ ŽENA MŮŽE BÝT SILNÁ A SPOKOJENÁ VE SVÉM TĚLE. 

Ať už se chceš zbavit pár kil navíc nebo několika centimetrů v pase, odbourat následky sedavého zaměstnání nebo několika let neaktivního stylu života, nebo prostě a jednoduše ZESÍLIT a cítit se jako superžena, Funkční trénink je pro tebe to pravé místo!

PROČ FUNKČNÍ TRÉNINK?

Naučíme tě hýbat se správně, aby ses ty mohla sama chtít hýbat více. Důraz klademe hlavně na správné technické provedení každého cviku, abychom předcházely bolesti a zraněním.

Dámské kliky u nás nepraktikujeme, pod dohledem zkušených instruktorek tě naučíme poctivé kliky, striktní shyby a další efektivní (a efektní) cviky s vlastní vahou. Nezůstaneme ale jen u vlastní váhy! Pomocí kettlebell ti pomůžeme vybudovat funkční sílu a kondici potřebnou v každodenním životě, ať už se bavíme o nošení těžkých nákupů, zvedání batolat ze země nebo stěhování nábytku.

Nejde nám o rychlé zhubnutí do plavek ani o vzájemé soupeření. Ve Funkčním tréninku si klademe dlouhodobé a realistické cíle, na kterých pracujeme poctivě a pravidelně. Jedině tak je možné dosáhnout udržitelných výsledků.

 

PRO KOHO JE URČENÝ?

Jsi žena? Pokud ano, pak je cvičení ve Funkčním tréninku vhodné bez pochyby i pro tebe. Nezáleží na tom, jestli je ti -náct, -cet, nebo -sát. Je jedno, jestli jsi studentka, maminka dospívajících dětí, nebo máš už jen pár let do důchodu. Každá žena je u nás vítána, bez ohledu na věk, váhu nebo předchozí (ne)zkušenost s pohybem.

Spolupracujeme také s několika prověřenými fyzioterapeuty, takže ani v případě jakéhokoli fyzického omezení se nemusíš bát se na nás s důvěrou obrátit, pomůžeme ti pracovat na sobě s ohledem na tvé limity.

Tréninkový plán je vždy postaven individuálně tak, abys mohla i ty objevit a rozvíjet sílu, která dříme v každé z nás a touží být objevena!

I v tobě se skrývá Superžena! 

 

 

VÝSLEDKY

Pravidelné cvičení = dlouhodobé výsledky

ZLEPŠENÍ, NE ZNIČENÍ

Ničeho se neboj, začínáme od úplných základů!

CO S SEBOU?

Dobrou náladu a pohodlné oblečení!

    jméno (třeba zadat)

    email (třeba zadat)

    předmět zprávy

    zpráva