Nejlepší možný čas začít – TEĎ!

funkcni-trenink-justyna-mackova

 • Chceš zhubnout, dostat se do kondice? Zbavit se tuku kolem pasu, stehen, zadku?
 • Mít lepší postavu a zdraví? Lepší sportovní výsledky, pružnost, sílu?
 • Hledáš  alternativu moderních “fitness center” a posiloven, ověřený systém funkčního tréninku?
 • Komplexní silové a kondiční cvičení pro moderní, zaneprázdněnou ženu, cvičení speciálně pro ladies?
 • Hledáš výsledky?

Funkční trénink Praha otevírá pro velký zájem další tréninkové dny a časy pro začátečníky!

Na výběr jsou lekce jak ráno/dopoledne (od 8 a 9 h.), tak odpoledne/večer (od 16, 17, 18  a 19 h.)!

 

Co říkají o cvičení Funkčního tréninku Praha naše ladies?

Na funkční trénink chodím k Justýně do gymu od března lonského roku (2012). Přišla jsem, protože jsem hledala pohyb, po kterém uvidím opravdové výsledky. Chtěla jsem se konečně naučit úplně základní cviky, jako je klik a shyb, a hlavně jsem chtěla být celkově silnější, protože cítit se silná je podle mě pocit k nezaplacení:) A protože výsledky se dřív nebo později dostavily a dostavují , cvičím u Justy dodnes a jsem čím dál nadšenější.  

Jana K.

Začala jsem chodit na tréninky jednou až dvakrát týdně a čekala, co se bude dít. Články na stránkách funkčního tréninku slibovaly výsledky a již po pouhých dvou měsících se ukázalo, že nelhaly! Bolest zad, tak typická pro kancelářské krysy, je fuč a dokonce se mi zmenšil zadek.

Každý trénink mě nakopne koňskou dávkou pozitivní energie, a i kdybych se do gymu dostavila sebevyřízenější, budu odcházet s písničkou na rtech a lehká jako ptáček. Je nasnadě, že jsem se dostala do fáze, kdy mi makačka v tělocvičně chybí, a proto teď hledám v diáři okénko na trénink třikrát týdně!

Lucka P.

Začala jsem cvičit v únoru 2011, na trénink mě přivedla kamarádka, které se cvičení líbilo a popostrčila mě, ať to taky zkusím. Jsem jí za to dodneška nesmírně vděčná. Do cvičení jsem pronikala pomalu, protože jsem byla hodně zanedbaný případ, co se cvičení týče.  S každým dalším tréninkem jsem měla pocit že to má smysl, že jsou vidět výsledky a po čase jsem zjistila, že mě to vlastně baví, že se na cvičení, a holky co na něj chodí, těším a že se po něm cítím dobře. Tak jsem postupně začala chodit častěji a teď už to beru jako samozřejmost.

 Zdenka D.

Funkční trénink Praha

První trénink jsem šla k Justy zkusit víceméně náhodou – hledala jsem něco do mimosoutěžního období, něco, co mi pomůže s bolavými zády a rameny ( a cvičit na balonu, to já opravdu nee )…a jsem za tu náhodu neskutečně ráda. Líbí se mi to cvičení a líbí se mi váš přístup – přístup normálních lidí, kteří poradí každému a každému doporučí cvičení podle toho, co zvládne a přitom může jít dopředu. Jaký příjemný kontrast ke crossfitovým „nadlidem“ díky za to, jak to děláte! Za dva měsíce se možná zase začnu chystat na svoje závody, ale věřím, že to půjde vymyslet a zkombinovat se cvičením u vás, protože mě to moc baví!

Petra B.

Záda bolí míň (…), zvládnu nějaké ty kliky a brzo určitě i shyb, taky jsem se naučila líp skákat přes švihadlo a vůbec vydržím mnohem víc fyzické námahy. A hlavně se cítím skvěle (po tréninku takřka v euforii). Rozdíl je doopravdy poznat. Když cvičíte, cítíte se ve svém těle jinak, a to o dost líp.

K tomu si připočtěte skutečně individuální přístup, příjemné prostředí, tedy žádné nablýskané fitko s trenéry ze solárka, ale „oldschool“ tělocvičnu, kde se neline z repráků disko, lidi, se kterýma je radost zajít si po tréninku na jedno, přívětivé ceny… = rozhodně nejlepší trénink v Praze!

Alžběta M.

 

Napiš nám nebo zavolej ještě dnes a domluv se na zkušební lekci zdarma!

Kde?

 • V našem dejvickým gymu, Wuchterlova 1, 10 minut z centra Prahy, pár minut od stanice metra Dejvická.

Co potřebuji?

 • Tepláky, tričko, boty s tenkou podrážkou, ručník, vodu, nic víc – na značkové oblečení u nás nehrajeme.

Cvičíme v skupinách po cca. 5, max. deseti ladies, naše instruktorky Ti se vším poradí a pomohou.

Neváhej, tréninkové lekce mají omezenou kapacitu a jsou velmi rychle zaplněné!

 

 Zavolej na 608 826 788 (pondělí až čtvrtek, od 16 h. do 20 h.) nebo pošli email ještě dnes!

  jméno (třeba zadat)

  email (třeba zadat)

  předmět zprávy

  zpráva

  Zdraví a na viděnou se těší

  Justyna Macková a team Funkčního tréninku

  Funkcnitrenink.cz | Facebook | Twitter

  Vložit komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *